Rezervasyon (0212) 255 49 43
Whatsapp (0553) 255 49 43
Tutta yacht

Türkiye'nin en güzel koylarında bir ömür boyu unutulmaz tatil sizi bekliyor

Tutta Yacht tarafından sunulan ve profesyonel kaptanlar eşliğinde yapılacak bu tur ile Göcek ve çevresinin keşfine çıkabilirsiniz. Kişiye özel tur programları ile istediğiniz rotayı belirleyebilir ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı  Tutta Yacht ile hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarıyla hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürün. Yelkenli teknelerin keyfiyle unutulmaz bir tatil için hemen rezervasyonunuzu yapın.

  • 01
    TSA-Turkish Service Agency Güvencesi Tutta Yacht markası sahibi olarak müşterilermize koşulsuz müşteri memnuniyeti sunarız
  • 02
    Paranızın karşılığını alırsınız Profesyonellik ve Tekne tatili deneyimi için fahiş ödemeler yapmanıza gerek yok en güzel tatil en uygun fiyatlarla sunarız.
  • 03
    En Güzel Koylar Masmavi denizlerde nefis koylarda güzel zaman geçirmek için gereken konforu lüks teknelerle sunarız.
Tutta Yacht

Kurumsal Bilgiler

200 den fazla çalışan

Güvenilir

tekne seçenekleri

Yüksek müşteri memnuniyeti

Tutta Yacht

Tutta Yatçılık

“Turizm sahasında nelere ihtiyaç duyabilirsiniz?” sorusuyla başladık yolumuza. Kendimizi sizin yerinize koyduğumuzda sadece bireysel olarak değil; kurumsal olarak da şirketler, resmi kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve farklı odaklara sahip turist grupları açısından hangi hizmetleri talep edebileceğimizi düşündük. Kimi zaman uçak bileti, konaklama, araç veya yat kiralama konuları ön plana çıktı; kimi zaman vize, ikamet izni, vatandaşlık başvurusu konuları masamızdaydı.

Gençlerin dil ve coğrafya unsurlarını aşarak eğitim fırsatlarına kolaylıkla ulaşmasını sağladık. Zaman içinde deneyimlerimizi üst üste koyarak hastalarımız için hava-kara ambulansı hizmetlerinden sağlık turizmine uzandık. İş insanları içinse yatırım toplantıları, ticaret heyetleri, diplomatik toplantılar, fuar rehberlik hizmetleri gibi birçok konu başlığında vizyoner ve gelişimci bir rol oynadık.

Login